Про нас

Гуртівня "Леотрейд"- гуртівня канцтоварів , в якій ви зможете знайти все , необхідне для роботи сучасного офісу та розвитку дитячої творчості. Речі для писання й офісний папір , комп'ютерні аксесуари - все це можна замовити в нашому Інтернет -магазині , і не витрачати власний час на поїздки по місту або ходіння від прилавка до прилавка .
Розробляючи асортимент , ми намагалися врахувати всі, навіть самі незначні дрібниці , які можуть стати в нагоді вам для нормальної та повноцінної роботи.
Ми намагаємося наповнювати наш склад канцтоварами відомих вітчизняних та зарубіжних виробників , а значить , ви можете не сумніватися в якості придбаних у нас товарів . Прийнятні ціни на канцелярське приладдя, техніку для офісу та шкільну продукцію є ще однією нашою перевагою .
Для наших постійних клієнтів існує система знижок і пільг при оплаті замовлення . Так , замовникам , які уклали з нами договір про співпрацю , ми надаємо можливість відстрочки платежу терміном на два тижні.
Якщо ви замовляєте канцелярські приналежності у Львові та Львівській області, можете не турбуватися з приводу доставки вашого замовлення - ми привеземо його в зручний для вас час.
Співпрацюючи з нами , ви можете не турбуватися про те , що робота вашого магазину раптом призупиниться через відсутність канцтоварів. Ви можете продовжувати роботу у своїй галузі, а всі турботи про постачання вас необхідними канцтоварами ми беремо на себе!
Чекаємо на Ваші замовлення, завжди раді Вам!